Polska wersja językowa Angielska wersja językowa Niemiecka wersja językowa

Oferta pracy

 DRAWIEŃSKI PARK NARODOWY

OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO

REFERENTA
W DZIALE ADMINISTRACJI ODPOWIADAJĄCEGO W DRAWIEŃSKIM PARKU NARODOWYM ZA SPRAWY REMONTOWO-BUDOWLANE

A.   Liczba etatów: 1

B.   Miejsce wykonywania pracy

Dyrekcja i teren Drawieńskiego Parku Narodowego

C.   Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

  1. Wykonywanie kosztorysów inwestorskich, wykonawczych i rozliczanie wykonanych robót.
  2. Przygotowywanie materiałów formalno - prawnych niezbędnych w zakresie remontów budynków, inwestycji budowlanych, dróg i urządzeń wodno kanalizacyjnych, melioracyjnych, biologicznych oczyszczalni ścieków.
  3. Sporządzanie planów techniczno - finansowych w zakresie remontów i inwestycji.
  4. Organizowanie i przeprowadzanie okresowych kontroli obiektów budowlanych zgodnie z przepisami Prawa budowlanego oraz wnioskowanie o wykonanie napraw w obiektach Parku na podstawie przeprowadzonych kontroli.
  5. Przygotowywanie dokumentacji zamówień na prace remontowo-budowlane i usługi, w których wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30000€.
  6. Przygotowywanie opisu przedmiotu zamówienia zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych na prace remontowo-budowlane.
  7. Nadzór nad pracami wykonywanymi systemem gospodarczym, sporządzanie dokumentacji pracy dla pracowników grupy remontowo-budowlanej.
  8. Przygotowywanie i realizacja zamówień na roboty budowlane, dostawy i usługi.
  9. Organizowanie i nadzorowanie remontów prowadzonych systemem zleconym
    w tym:

a)   przygotowanie dokumentacji technicznej,

b)   nadzorowanie robót,

c)    odbiory częściowe,

d)   odbiory końcowe,

e)   przeglądy pogwarancyjne,

f)     rozliczenia kosztorysowe,

g)   uczestniczy w komisyjnym przekazaniu obiektów do remontu
oraz przyjmuje po remoncie wraz z rozliczeniem budowy (inwestycji),

h)   kontroluje wykonywanie robót zgodnie z dokumentacją i przepisami budowlanymi,

i)     w zakresie prac dokumentacyjnych:

  • przygotowywanie i prowadzenie całości spraw dotyczących dokumentacji technicznej remontów i inwestycji,
  • prowadzenie książki obiektów będących w zarządzie Drawieńskiego Parku Narodowego zgodnie z przepisami Prawa budowlanego,
  • przechowywanie dokumentacji remontów, robót inwestycyjnych
    i budowlanych.

10. Prowadzenie dokumentacji dotyczącej map ewidencyjnych.

11. Prowadzenie rejestrów oraz sprawozdawczości, wynikających z przepisów prawa.

12. Realizacja zadań związanych z pozyskaniem dofinansowania ze źródeł zewnętrznych.

D.   Wymagania niezbędne

  1. Umiejętność obsługi aplikacji biurowych MS Office, programu do kosztorysowania NORMA i poczty elektronicznej.
  2. Umiejętność organizacji pracy na oferowanym stanowisku, odpowiedzialność
    i rzetelność.
  3. Znajomość zagadnień związanych z ustawą o Ochronie przyrody, Prawa budowlanego, Kodeksu postępowania administracyjnego i Prawa zamówień publicznych.
  4. Komunikatywność, dyspozycyjność, kreatywność.
  5. Umiejętność pracy w zespole.
  6. Prawo jazdy kategorii „B”.

E.   Wymagania kwalifikacyjne

Wykształcenie: minimum techniczne budowlane.

Liczba lat pracy: 2 lata pracy na stanowisku o specjalności zgodnej lub zbliżonej
z zakresem wskazanym w pkt C.

F.   Wymagania pożądane

  1. Doświadczenie w zakresie nadzorowania lub wykonywania prac budowlanych.
  2. Doświadczenie w pracy w jednostkach administracji publicznej.

G.   Wymagane dokumenty

  1. List motywacyjny, życiorys (CV).
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r., poz. 2135).
  2. Kopię dokumentów potwierdzających wykształcenie.
  3. Kopię dokumentów potwierdzających staż pracy.
  4. Inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.
  5. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z treścią art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r., poz. 2135), administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w przekazanych przez Panią/Pana dokumentach aplikacyjnych jest Drawieński Park Narodowy, ul. Leśników 2, 73-220  Drawno. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, które prowadzone jest z poszanowaniem podstawowych zasad ochrony danych osobowych, prywatności oraz właściwego zarządzania bezpieczeństwem informacji, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępnianie innym podmiotom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wymagane dokumenty należy składać w terminie do 29 stycznia 2016 r.,
do godz. 1000
w sekretariacie Drawieńskiego Parku Narodowego, ul. Leśników 2, 73- 220 Drawno

pok. nr 1 – osobiście bądź drogą listowną (decyduje data stempla pocztowego).
Dokumenty przyjmowane są wyłącznie w zamkniętych kopertach z dopiskiem „REFERENT ”.

 H.   Inne informacje:

  1. Oferty niekompletne i dostarczone po terminie nie będą rozpatrywane.
  2. Kandydaci, którzy spełnią wymagania formalne zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie rozmowy.
  3. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 957682051,  e-mail:  [email protected]

Załącznik do pobrania:

Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.

Dyrektor
Drawieńskiego Parku Narodowego

YouTube Facebook Instagram
Unia Europejska app app Bądź bezpieczny Park Dzieciom

Szukaj

Galeria

  • Zimorodek, fot. Przemysław Wiśniewski
  • Wydra, fot. Ł. Łukasik
  • Wyspa "Lech" na jez. Ostrowieckim, fot. Marcin Bielatko
  • Rzeka Drawa- Jesień, fot. Marcin Bielatko
  • Czapla siwa, fot. Marcin Bielatko
  • Storczyki, fot. Marcin Bielatko
  • Gągoły, fot. Elżbieta Hołubczat
  • Perkoz dwuczuby, fot. Marcin Bielatko
  • Bielik, fot. Marcin Bielatko
  • Stara Węgornia, fot. Marcin Bielatko